Anasayfa » Yazılar » Özel Matematik Dersi

Özel Matematik Dersi

Birçok öğrencinin zorlandığı, ön yargıyla yaklaştığı ve öğrenciye çok karmaşık gelen, çoğu zaman dinlemekten bile sıkıldıkları ders denince ilk akla gelen ders; matematiktir.

Bu sorunlar özel dersle aşılabilir. Çünkü öğrenci birebir derste aslında birebir ilgi alıyor. Anlamadığı konuyu anlayana kadar tekrar tekrar işkleyebiliyor. Dersler eğlenceli geçtiğinden öğrenci de matematiği zevkle ve kolaylıkla öğrenebilir. Çünkü öğrencimiz istediği gün ve saati hatta ders alamk istediği yeri bile kendi belirliyor. Dersahenede, ofiste,evinde ne zaman isterse o zaman ders alıyor. Ve bu da hem öğrenciyi hem de veliyi mutlu ediyor.

Peki neden İstanbul Özel Ders? Çünkü öğretmenlerimin kendine olan güveni, ders hakkında yeterli bilgiye sahip olması ve en önemlisi de tecrübesi birebir yansıyor öğrencimize. Öğrenciye de kendine güvenmesi gerektiği öğretiliyor burada. Ve öğrenci burada dersin saatinin bitmesini beklemez. Aksine biraz daha bu tecrübeden yaralanmak ve bütün açığını kapatmak ister.

İstanbul Özel Ders olarak her seviyede matematik dersini tecrübeli ve özel seçilen öğretmenlerimizle verdiğimiz için kendimize güveniyoruz. Aynı sınıfta olsalar dahi her öğrenciye aynı seviyeden başlamıyoruz. Önemli olan alt yapıyı sağlayabilmek. İstediği tüm konuları bir derse herkes sığdırabilir. Üstünden geçerek anlatır ve kendi zaten bildiği için öğrencininde anladığını kabul görür. Biz tüm konuları anlayabileceği ve aklında kalabileceği şekilde öğrenciye anlatıyoruz. Çünkü sınavlarda tüm konuların formüllerinin birbirine karışması çok sık rastlanan bir sorun.

Bu yüzden İstanbul Özel Ders olarak öğrenciye istediği gün ve saatte, istediği yerde,istediği kadar özel ders veriyoruz. Ve bunu da yapmak için yapmıyoruz. Öğrencinin birşeyler kazanması için yapıyoruz.