İlköğretim Bire Bir Özel Ders

Türkçe, dünyada en çok konuşulan ilk beş dilin içindedir. 1932 yılında kurulan TDK’nin kurulum amaçlarından biri de Türkçenin yabancı dillerin etkisinde kalarak yozlaşmasını engellemekti; fakat günlük hayatta sıklıkla kullandığımız sosyal medyada, her geçen gün Türkçe biraz daha bozulmaktadır. Bu olumsuz durum netice itibarıyla öğrencilerin okul sınavlarında bolca hata yapmalarına neden olmakta, aynı zamanda ders başarılarının düşmelerinin yanı sıra okul sonrası girilen sınavlarda da puan olarak belirgin bir düşüş yaşatmaktadır.

İstanbul Özel Ders Merkezi olarak bizden alacağınız bire bir eğitim sayesinde derslerin yanı sıra sınavlarda da büyük bir artış olacaktır.

İlkokul öğrencilerine; ister okul derslerine destek için, ister sınavlara hazırlık için, ister günlük hayatta kullanmak için, özel ders öğretmenlerinden her seviyeye uygun bire bir Türkçe özel ders alabilirsiniz. Özel ders öğretmenlerimiz tamamen öğrencilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda istenilen branş ve düzeyden karşılıklı belirlenerek, ister evinize ister iş yerinize fark etmeksizin  yönlendirilir. Ayrıntılı bilgi için iletişim sayfası üzerinden bizi arayabilir ya da ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.