Anasayfa » özel ders » Kimya Özel Ders

Kimya Özel Ders

 kimya-ozel-ders

Analitik düşünce gücünün ve problem çözebilme kabiliyetinin kazandırılmaya çalışıldığı kimya dersi, maddelerin içsel yani kimyasal yapısını, fiziksel yapısını, ayırt edilebilen ve edilemeyen özelliklerini ve birbirleriyle olan gerek moleküler gerekse de makro ilişkilerini konu edinir. Kimya tek başına bir bilim dalı olmasına rağmen matematik, fizik ve biyoloji ile doğrudan etkileşim halindedir ve multidisipliner uygulamalarda bu bilim dalları ile beraber çalışır. Bu sebepten dolayı sınavlarda çıkan kimya dersi soruları biyoloji ve özellikle fizik konularını da kapsarken, bu soruların çözümlerine ulaşmaları için öğrencilerden matematiği de bir araç olarak kullanabilmeleri istenir. Matematiği iyi kullanabilen bir öğrencinin kimya dersindeki başarı oranı da artacaktır.

 

İstanbul özel ders ekibi olarak, öğrencilerimizin kimya dersinde karşılaştıkları sorunları ortadan kaldırmak için deneyim sahibi öğretmenlerimiz ile sizlere ayrıcalıklar sunmaya devam ediyoruz. Bir öğretmenle bire bir çalışmanın tek başına ders çalışmaktan çok daha verimli olduğunu biliyoruz. Verdiğimiz kimya özel ders hizmeti ile öğrencilerin çabuk sıkılıp masadan kalkmasının önüne geçerken, bir öğrencinin kendi başına dört beş günde çalışabileceği bir konuyu iki saatte hiç bir eksik nokta kalmayacak şekilde aktarmanın garantisini veriyoruz. Temeli zayıf kalmış öğrencilerin eksiklerini dershane ya da etüt merkezi gibi birden fazla öğrencinin bulunduğu sınıf ortamında kapatması oldukça zordur. Çünkü yapılamamış soruların tümünü çözmek ya da değişik zorluk düzeylerindeki problemlerin farklı seviyelerdeki öğrencilerin hepsine tam anlamıyla anlatılabilmesi de sınıf ortamında imkansızdır. Kimya özel ders hizmetimiz ile eğitim kalitemizin farkını siz de anlayacaksınız. Bire bir çalışmalarımız ile eski yıllara dair var olan eksiklikleri saptayıp bunları tamamladıktan sonra üzerlerine yeni bilgiler inşa ederek, sınavlarda çıkacak kimya sorularına karşı öğrencilerimizi tam donanımlı hale getiriyoruz. Ayrıca bu yoğun ve etkili çalışmalarımızdan arta kalan zamanların vakit tasarrufu sağlanması da eksiksiz eğittiğimiz öğrencilerimizin evde daha çok soru çözüp, farklı problemlere çözümler getirebilmesine olanak sağlıyor.

 

Bire bir uygulanan kimya özel derslerimiz ile kimya dersini sevmeyen öğrencilerimize kimyayı sevdirecek tecrübeli öğretmen kadromuzu web sitemizden mercek altına alabilirsiniz. Kimya özel ders hakkında daha çok bilgi edinmek isterseniz sitemizin iletişim bölümünden ya da (0212) 5713414 numaralı telefondan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.